Dzisiaj (wtorek, 8 października) w Kamiennej Górze kampanię prowadził Kazimierz Klimek, jeden z kandydatów na senatora w okręgu nr 2 obejmującym m.in. powiat kamiennogórski.
K. Klimek jest jednym z trzech kandydatów na senatora, startuje z listy KW Polska Lewica. Przedstawia się jako alternatywę dla przedstawicieli dobrze znanych partii (PO i PiS), jako nowego człowieka, zostawmy dzieciom czystą Polskę - chce walczyć ze smogiem m.in. poprzez wymianę źródeł ciepła oraz odpowiednie nasadzenia.
Zamierza również lobbować za rozwoje małych miejscowości, za skierowaniem na takie tereny nowych inwestorów. Atutem okręgu jest bliskość granicy i droga ekspresowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze