W poniedziałek policjanci prowadzili akcję "Alkohol i Narkotyki". Przez cały dzień sprawdzali m.in. trzeźwość kierowców.
Podczas akcji wykonanych zostało ponad 600 kontroli. W jednym przypadku wynik był pozytywny.
Około 7 rano w policjanci zatrzymali busa. Za kierownicą siedział 34-latek. Mężczyzna wydmuchał prawie 1,5 promila. Po kontroli mężczyzna trafił do pomieszczenia dla zatrzymanych.
- Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności, wysoką grzywną oraz zakazem prowadzenia pojazdów. - przypomina sierżant sztabowa Katarzyna Trzepak-Balicka z kamiennogórskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze