Reklama

Jeden na sześciuset

W poniedziałek policjanci prowadzili akcję "Alkohol i Narkotyki". Przez cały dzień sprawdzali m.in. trzeźwość kierowców.

Podczas akcji wykonanych zostało ponad 600 kontroli. W jednym przypadku wynik był pozytywny.

Około 7 rano w policjanci zatrzymali busa. Za kierownicą siedział 34-latek. Mężczyzna wydmuchał prawie 1,5 promila. Po kontroli mężczyzna trafił do pomieszczenia dla zatrzymanych. 

- Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności, wysoką grzywną oraz zakazem prowadzenia pojazdów. - przypomina sierżant sztabowa Katarzyna Trzepak-Balicka z kamiennogórskiej policji.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama