Dzisiaj (czwartek, 19 grudnia) uczniowie Liceum Ogólnokształcącego wystawili jasełka.
Tradycyjną świąteczną opowieść mogli obejrzeć wszyscy uczniowie szkoły oraz zaproszeni goście.
W tym roku na scenie podczas jasełek zaprezentowało się 80 osób, uczniów klas I-III ogólniaka. Młodzieżą opiekowały się: Monika Breitenfellner-Pasiut, Joanna Oleksy, Henryka Płusz, Beata Czyczkan, Sylwia Dylak.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze