Dzisiaj (środa, 18 grudnia) w Domu Kultury w Lubawce świąteczne przedstawienie zaprezentowali uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce.
Uczniowie klas IV-VIII przypomnieli świąteczne tradycje i zwyczaje. Mówili m.in. o choince, szopkach, kolędach, obdarowywaniu się prezentami, wigilijnych potrawach, sianie pod obrusem i wolnym miejscu przy stole.
Trzecioklasiści wystawili jasełka zapraszając zebranych do wspólnego śpiewania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze