Uczniowie klasy III, II oraz przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Miszkowicach, wystawili jasełka bożonarodzeniowe dla pacjentów oddziału opiekuńczo-leczniczego w Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze.
Na samym przedstawieniu się nie skończyło. Dzieci pamiętały także o innym wydarzeniu. Złożyły życzenia, zagrały i zaśpiewały tradycyjne "sto lat" z okazji niedawno obchodzonego Święta Babci i Dziadka. Dla małych aktorów i dla pacjentów został przygotowany słodki poczęstunek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze