W Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się jasełka przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej.
Po jasełkach przygotowanych w nowoczesnej formie osoby obecne na wydarzeniu mogły wziąć udział we wspólnym kolędowaniu.
Jasełka przygotowały dzieci z klas trzecich Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chełmsku Śląskim.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze