W Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Krzeszowie odbyła się czternasta edycja Festiwalu Trzech Kultur.
Na scenie prezentowali się zarówno wykonawcy indywidualni, jak i zespoły. Oceniane były występy solistów, jasełkowych zespołów dziecięcych, kolędniczych zespołów dziecięcych, kolędniczych zespołów młodzieżowych oraz zespoły folklorystyczne. Wykonawcy prezentowali jasełka lub śpiewali kolędę lub pastorałkę.
W tym roku na scenie zaprezentowało się prawie 30 wykonawców.
Pomysłodawcą festiwalu jest ks. Marian kopko.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze