Do Klubu Bolko w Świdnicy wracają działania muzyczne. W sobotę (7 września) odbędzie się kolejna edycja *jam session*, które poprowadzi zespół Luna Park.
Wydarzenie rozpocznie się *brzmieniami funkowymi*, a dalszy kierunek zależy od muzyków chcących dołączyć na scenie do wspólnego grania. Nie powinno zabraknąć *bluesa i rocka* - przyjdźcie sprawdzić.
Początek o godzinie 19:00, Klub Bolko, pl. Grunwaldzk1 11, Świdnica, wstęp wolny
https://sok.com.pl/jam-session-z-zespolem-luna-park-funk/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze