Od dzisiaj (czwartek, 9 stycznia) uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze korzystają z wyremontowanej stołówki.
Pieniądze na remont szkoła, dzięki zaangażowaniu nauczycielki, wygrała w konkursie "Extra szkolna stołówka z Delmą". Grant to 20 tys. zł.
O pozyskaniu dotacji pisaliśmy: 20 tys. na stołówkę.
fot. SP1 Kamienna Góra

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze