Reklama

IV zawody

Już po raz czwarty podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie spotkali się na mistrzostwa w pływaniu. Na słupkach startowych stanęło 25 zawodników. 

 

Zawody są zwieńczeniem pracy opiekunów i wychowanków na zajęciach odbywających się na kamiennogórskim basenie. Według dyrektora DPSu Stanisława Dłużaka mieszkańcy Domu z roku na rok osiągają coraz lepsze rezultaty. Dzięki kontaktom z pełnosprawnymi użytkownikami pływalni oraz pracy w wodzie ich rehabilitacja przebiega sprawniej. 

Każdy zawodnik otrzymał medal. Po zawodach wszyscy udali się do pizzerii gdzie podopieczni Domu Pomocy Społecznej w realnych warunkach mogli sprawdzić to czego nauczyli się podczas zajęć w swojej kawiarence. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama