Już po raz czwarty podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie spotkali się na mistrzostwa w pływaniu. Na słupkach startowych stanęło 25 zawodników.
Zawody są zwieńczeniem pracy opiekunów i wychowanków na zajęciach odbywających się na kamiennogórskim basenie. Według dyrektora DPSu Stanisława Dłużaka mieszkańcy Domu z roku na rok osiągają coraz lepsze rezultaty. Dzięki kontaktom z pełnosprawnymi użytkownikami pływalni oraz pracy w wodzie ich rehabilitacja przebiega sprawniej.

Każdy zawodnik otrzymał medal. Po zawodach wszyscy udali się do pizzerii gdzie podopieczni Domu Pomocy Społecznej w realnych warunkach mogli sprawdzić to czego nauczyli się podczas zajęć w swojej kawiarence.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze