W czwartek, 3 maja 2018 r. na Stadionie Miejskim w Lubawce odbędzie się IV edycja Turnieju Przyjaźni organizowana przez Klub Kibica MKS Orzeł Lubawka oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce.
W tym roku w turnieju piłki nożnej zmagać się będą drużyny 6-osobowe, w kategorii OPEN.
Turniej odbywa się bez wpisowego. Na każdego zawodnika po meczu czekać będzie pieczona kiełbasa oraz napój.
Chętni mogą zapisywać się do 1 maja w Domu Kultury w Lubawce lub pod nr. tel. 609 927 957.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze