Reklama

IV DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL OGNIA

Czwarta odsłona widowiskowego wydarzenia Dolnośląski Festiwal Ognia, jedyne takie wydarzenie na Dolnym Śląsku - współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych, realizowany przez Stowarzyszenie WOK ? więcej o kulturze przy współpracy z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury.

 

Dolnośląski Festiwal Ognia - dwudniowe wydarzenie w Wałbrzychu, podczas którego oprócz pokazów grup artystycznych, odbędą się warsztaty kuglarskie dla artystów i mieszkańców z terenu Dolnego Śląska. Zwieńczeniem całego wydarzenia będzie widowiskowy konkurs fireshow, w którym zmagać będą się soliści i grupy ogniowe o nagrodę pieniężną w wysokości 1 i 2 tysięcy złotych. Zaprezentują się tam artyści kuglarze z nowoczesną formą tańca połączonego z etiudą teatralną, do stworzenia której wykorzystuje się udział żywego ognia, jako głównego rekwizytu. Konkurs otworzy grupa Ognia Impuls wyjątkowym pokazem - animacją nawiązującym do wydarzeń oraz rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. W czasie trwania festiwalu odbędzie się tzw. scena otwarta (open stage) dla wszystkich kuglarzy chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama