Dzisiaj (niedziela, 19 kwietnia) rano policjanci podjęli interwencję w nietypowym miejscu. Zatrzymali mężczyznę na dachu budynku.
Do interwencji doszło w Lubawce. Nietrzeźwy mężczyzna chodził po dachu. Policjanci również weszli na dach, zatrzymali mężczyznę i czekali na przyjazd strażaków. Policjantów oraz skutego zatrzymanego strażacy sprowadzili na dół przy pomocy podnośnika.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze