W dniach 12-14 czerwca 2015 r. organizowane będą ?DNI KAMIENNEJ GÓRY?. W związku z tym wydarzeniem planowana jest organizacja miasteczka gastronomicznego.
Organizatorzy zwracają się do zainteresowanych wystawieniem swojego punktu, prowadzących działalność gastronomiczną, o zgłaszanie się do Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Kamiennej Górze Pl. Grunwaldzki 1, pokój nr 301 osobiście lub tel. 75 64 55 127 do dnia 13 marca 2015 r.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze