Reklama

Inauguracja roku akademickiego w Politechnika Wrocławska Filia w Jeleniej Górze!

Prezes Zarządu Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. Arkadiusz Dybiec uczestniczył w uroczystej inauguracji roku akademickiego Jeleniogórskiej Filii Politechniki Wrocławskiej.

To ważne wydarzenie w życiu akademickim regionu stało się doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, rozmów o rozwoju nauki i współpracy między światem biznesu a uczelniami wyższymi. Spotkanie sprzyjało także integracji środowiska akademickiego i gospodarczego, które wspólnie budują przyszłość Dolnego Śląska. 

Reklama

Życzymy całej społeczności Politechniki Wrocławskiej Filii w Jeleniej Górze sukcesów, inspirujących projektów i owocnego roku akademickiego! 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama