Od 15 listopada w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA, przy ul. Słowackiego 26 można podziwiać prace dwudziestu wałbrzyskich pasjonatów fotografii. Ich zdjęcia powstały na konkurs organizowany przez Wałbrzyski Klub Fotograficzny raz na trzy lata. Obecnie trwa jego trzecia edycja. Do Triennali Fotografii Wałbrzyskiej swoje prace zgłosiło 37 osób, wystawiono ponad 120 prac. Wystawę można oglądać do 10 grudnia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze