Dnia 23 stycznia 2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły:
- SP Krzeszów
- SP Lubawka
- SP 1 Kamienna Góra
- SP 2 Kamienna Góra
Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, do 2 setów wygranych setów, do 21 pkt.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Krzeszów – SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra – SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra – SP Krzeszów 2 : 1
SP Lubawka – SP 2 Kamienna Góra 0 : 2
SP Lubawka – SP Krzeszów 0 : 2
SP 1 Kamienna Góra – SP Lubawka 2 : 0
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
4. Szkoła Podstawowa Lubawka
Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra uzyskała awans do półfinału zawodów strefowych. Półfinał ten rozegrany zostanie w Szkole Podstawowej nr 1 Kamiennej Górze w dniu 1.02.2023 r.
Skład SP 1 Kamienna Góra:
Andrzejczyk Jakub, Auksztulewicz Kacper, Giedrewicz Adam, Ladenberger Filip, Niezgoda Dawid, Osmolak Ignacy, Rogfal Fabian, Wróbel Miłosz, , opiekun – Łukasz Przysło
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze