Dzisiaj (wtorek, 19 listopada) na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatowy w piłce koszykowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: SP Ptaszków, SP Lubawka, SP Pisarzowice, SP 2 Kamienna Góra. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, każdy mecz trwał 4 kwarty po 6 min.
Zwycięstwo odniosły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach. Drugie były zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze, trzecie ze Szkoły Podstawowej w Lubawce, czwarte ze Szkoły Podstawowej w Ptaszkowie.
Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP Pisarzowice ? SP Lubawka 19-2
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Ptaszków 34-10
3. SP Lubawka ? SP 2 Kamienna Góra 6-30
4. SP Ptaszków ? SP Pisarzowice 4-22
5. SP Lubawka ? SP Ptaszków 19-6
6. SP Pisarzowice ? SP 2 Kamienna Góra 20-12
SP Pisarzowice uzyskały awans do półfinału strefy jeleniogórskiej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze