Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej ? koszykówka dziewcząt ? finał powiatowy

Dzisiaj (wtorek, 19 listopada) na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatowy w piłce koszykowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: SP Ptaszków, SP Lubawka, SP Pisarzowice, SP 2 Kamienna Góra. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, każdy mecz trwał 4 kwarty po 6 min.

Zwycięstwo odniosły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach. Drugie były zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze, trzecie ze Szkoły Podstawowej w Lubawce, czwarte ze Szkoły Podstawowej w Ptaszkowie.

Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP Pisarzowice ? SP Lubawka 19-2
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Ptaszków 34-10
3. SP Lubawka ? SP 2 Kamienna Góra 6-30
4. SP Ptaszków ? SP Pisarzowice 4-22
5. SP Lubawka ? SP Ptaszków 19-6
6. SP Pisarzowice ? SP 2 Kamienna Góra 20-12

Reklama

SP Pisarzowice uzyskały awans do półfinału strefy jeleniogórskiej.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama