Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej ? koszykówka chłopców ? finał powiatowy

Dzisiaj (czwartek, 21 listopada) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatowy w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły z Lubawki, Marciszowa i kamiennogórska ?dwójka?. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, każdy mecz trwał 4 kwarty po 8 min.

Zwycięstwo odnieśli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Drugie miejsce zajęli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Marciszowie, trzecie ze Szkoły Podstawowej w Lubawce.

Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP Lubawka ? SP 2 Kamienna Góra 4:66
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Marciszów 22:17
3. SP Marciszów ? SP Lubawka 40:2

Reklama

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Marciszów
3. Szkoła Podstawowa Lubawka

SP 2 Kamienna Góra uzyskała awans do półfinału strefy jeleniogórskiej.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama