Dzisiaj (czwartek, 21 listopada) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatowy w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły z Lubawki, Marciszowa i kamiennogórska ?dwójka?. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, każdy mecz trwał 4 kwarty po 8 min.
Zwycięstwo odnieśli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze. Drugie miejsce zajęli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Marciszowie, trzecie ze Szkoły Podstawowej w Lubawce.
Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP Lubawka ? SP 2 Kamienna Góra 4:66
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Marciszów 22:17
3. SP Marciszów ? SP Lubawka 40:2
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Marciszów
3. Szkoła Podstawowa Lubawka
SP 2 Kamienna Góra uzyskała awans do półfinału strefy jeleniogórskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze