Na sali gimnastycznej przy szkole w Pisarzowicach rozegrany został finał powiatowy w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Awans do finału strefy jeleniogórskiej, który dobędzie się w Szklarskiej Porębie uzyskali zwycięzcy.
W zawodach uczestniczyło drużyny złożone z dwóch zawodników plus rezerwowego. Mecz rozgrywany był do trzech wygranych punktów. Każda gra rozgrywana była do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane do 11 punktów, bez prawa podwyższania.
Dziewczęta:
SP Krzeszów – SP 1 Kam. Góra 3 : 0
SP Lubawka – SP Marciszów 0 : 3
SP Pisarzowice – SP Krzeszów 0 : 3
SP Lubawka – SP 1 Kam. Góra 1 : 3
SP Marciszów – SP Pisarzowice 3 : 0
SP Lubawka – SP Krzeszów 0 : 3
SP 1 Kam. Góra – SP Pisarzowice 3 : 0
SP Marciszów – SP Krzeszów 1 : 3
SP Lubawka – SP Pisarzowice 0 : 3
SP 1 Kam. Góra – SP Marciszów 3 : 2
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Krzeszów
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3.Szkoła Podstawowa Marciszów
4. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
5. Szkoła Podstawowa Lubawka
Skład SP Krzeszów: Nel Kusztal, Wiktoria Nowak, opiekun – Marek Rzeszutek
Chłopcy:
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Pisarzowice – SP Marciszów 3 : 0
SP 1 Kam. Góra – SP Lubawka 3 : 0
SP Pisarzowice – SP 1 Kam. Góra 3 : 1
SP Marciszów – SP Lubawka 3 : 2
SP 1 Kam. Góra – SP Marciszów 3 : 0
SP Lubawka – SP Pisarzowice 0 : 3
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Marciszów
4. Szkoła Podstawowa Lubawka
Skład SP Pisarzowice: Ignacy Cierpikowski, Jonasz Kołodziej, opiekun – Bartłomiej Łukasik
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze