Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zawody toczyły się systemem każdy z każdym. Każdy mecz rozgrywany był w czasie 2 x 15 minut.
Mistrzami powiatu zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Drużyna zagra w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Skład SP 2 Kamienna Góra: Mateusz Blicharski, Adrian Bręśkiewicz, Ksawery Czapla, Maciej Fułat, Antoni Garlicki, Antoni Prus, Piotr Rędziński, Oliwier Roszkowiak, Artur Sierosławski, Krystian Steczko, Jakub Wieczorek, opiekun – Marcin Trela
Wyniki spotkań:
SP Krzeszów – SP 2 Kamienna Góra 5 : 26
SP Krzeszów – SP Lubawka 9 : 11
SP 2 Kam Góra – SP Lubawka 20 : 7
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Lubawka
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze