Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - koszykówka chłopców – finał powiatowy

Na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w koszykówce chłopców w ramach Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiły się trzy szkoły.
Zawody toczyły się system gry każdy z każdym. Mecz trwał 4 x 6 minut.
Mistrzami powiatu zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Drużyna ma prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej. 


Skład SP 2 Kamienna Góra: Mateusz Bejnarowicz, Adrian Bręśkiewicz, Ksawery Czapla, Maciej Fułat, Filip Gotowt, Antoni Prus, Oliwier Roszkowiak, Jakub Wieczorek, opiekun – Marcin Trela

Reklama

Wyniki:
SP 2 Kam. Góra – SP Krzeszów 31 : 12
SP 2 Kam. Góra – SP 1 Kam. Góra 32 : 9
SP 1 Kam. Góra – SP Krzeszów 26 : 8

Klasyfikacja końcowa
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze Aktualizacja: 25/11/2024 13:41
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama