Na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w koszykówce chłopców w ramach Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiły się trzy szkoły.
Zawody toczyły się system gry każdy z każdym. Mecz trwał 4 x 6 minut.
Mistrzami powiatu zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Drużyna ma prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Skład SP 2 Kamienna Góra: Mateusz Bejnarowicz, Adrian Bręśkiewicz, Ksawery Czapla, Maciej Fułat, Filip Gotowt, Antoni Prus, Oliwier Roszkowiak, Jakub Wieczorek, opiekun – Marcin Trela
Wyniki:
SP 2 Kam. Góra – SP Krzeszów 31 : 12
SP 2 Kam. Góra – SP 1 Kam. Góra 32 : 9
SP 1 Kam. Góra – SP Krzeszów 26 : 8
Klasyfikacja końcowa
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze