Na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w koszykówce dziewcząt w ramach Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiły się drużyny z czterech szkół.
Zawody toczyły się system gry każdy z każdym. Mecz trwał 4 x 5 minut.
Mistrzyniami powiatu zostały uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze: Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Milena Gonera, Maja Górecka, Emilia Leśniak, Weronika Suska, Hanna Tobiasz, Laura Wnuk, Alena Ziętara, opiekun – Adam Nowak.
Mistrzynie powiatu mają prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Wyniki:
SP 1 Kam. Góra – SP Lubawka 4 : 12
SP 2 Kam. Góra – SP Krzeszów 41 : 4
SP 2 Kam. Góra – SP 1 Kam. Góra 30 : 2
SP Lubawka – SP Krzeszów 12 : 5
SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 33 : 6
SP 1 Kam. Góra – SP Krzeszów 29 : 17
Klasyfikacja końcowa
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Lubawka
3. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
4. Szkołą Podstawowa Krzeszów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze