Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – koszykówka dziewcząt – finał powiatowy

Na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze  odbyły się zawody powiatowe w koszykówce dziewcząt w ramach Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiły się drużyny z czterech szkół.
Zawody toczyły się system gry każdy z każdym. Mecz trwał 4 x 5 minut.
Mistrzyniami powiatu zostały uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze: Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Milena Gonera, Maja Górecka, Emilia Leśniak, Weronika Suska, Hanna Tobiasz, Laura Wnuk, Alena Ziętara, opiekun – Adam Nowak.
Mistrzynie powiatu  mają prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Wyniki:
SP 1 Kam. Góra  – SP Lubawka 4 : 12
SP 2 Kam. Góra – SP Krzeszów 41 : 4
SP 2 Kam. Góra – SP 1 Kam. Góra 30 : 2
SP Lubawka – SP Krzeszów 12 : 5
SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 33 : 6
SP 1 Kam. Góra – SP Krzeszów 29 : 17
Klasyfikacja końcowa
1.     Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2.    Szkoła Podstawowa Lubawka
3.    Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
4.    Szkołą Podstawowa Krzeszów

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama