Na hali sportowej w Lubawce odbył się finał strefy jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców.
Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech szkół, które rywalizowały między sobą systemem „każdy z każdym”. Każdy mecz trwał 2 x 9 min. Zwycięzca oraz wicemistrz awansowali do zawodów wojewódzkich. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa z Lubawki
W każdym meczu na boisku występowało czterech zawodników w polu oraz bramkarz.
Mistrzami strefy zostali reprezentanci szkoły w Krzeszowie, drugie miejsce zajęli gospodarze turnieju, reprezentanci szkoły w Lubawce. Obie drużyny mają prawo gry w zawodach wojewódzkich.
Skład SP Krzeszów: Michał Dubiel, Tomasz Koszkul, Krystian Krężel, Eryk Łojko, Bartosz Łojko, Tobiasz Majewski, Dawid Mika, Karol Olszański, Daniel Pasiut, Jakub Pawlik, Marcel Paździor, Samir Reszutek, opiekun – Paweł Szwaja
Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP Lubawka – SP Mysłakowice 3:0
2. SP Krzeszów – SP Lubawka 5:1
3. SP Krzeszów – SP Mysłakowice 5:1
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Krzeszów
2. Szkoła Podstawowa Lubawka
3. Szkoła Podstawowa Mysłakowice
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze