Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – unihokej chłopców – zawody strefy jeleniogórskiej

Na hali sportowej w Lubawce odbył się finał strefy jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców. 

Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech  szkół, które rywalizowały między sobą systemem „każdy z każdym”. Każdy mecz trwał  2 x 9 min. Zwycięzca oraz wicemistrz awansowali do zawodów wojewódzkich. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa z Lubawki

W każdym meczu na boisku występowało czterech zawodników w polu oraz bramkarz.

Reklama

Mistrzami strefy zostali reprezentanci szkoły w Krzeszowie, drugie miejsce zajęli gospodarze turnieju, reprezentanci szkoły w Lubawce. Obie drużyny mają prawo gry w zawodach wojewódzkich.

Skład SP Krzeszów: Michał Dubiel, Tomasz Koszkul, Krystian Krężel, Eryk Łojko, Bartosz Łojko, Tobiasz Majewski, Dawid Mika, Karol Olszański, Daniel Pasiut, Jakub Pawlik, Marcel Paździor, Samir Reszutek, opiekun – Paweł Szwaja

Wyniki poszczególnych spotkań:

1.    SP Lubawka – SP Mysłakowice            3:0
2.    SP Krzeszów – SP Lubawka                5:1
3.    SP Krzeszów – SP Mysłakowice            5:1

Reklama

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Krzeszów
2. Szkoła Podstawowa  Lubawka
3. Szkoła Podstawowa Mysłakowice

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama