Na hali sportowej przy szkole w Lubawce odbył się finał powiatowy w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje czterech szkół.
W turnieju grał każdy z każdym, każdy mecz trwał 2 x 8 min. Zwycięzca oraz wicemistrz awansowali do finału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się w Lubawce. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa z Lubawki
W każdym meczu na boisku występowały cztery zawodniczki w polu oraz bramkarka.
Mistrzyniami powiatu zostały zawodniczki z Lubawki, drugie miejsce zajęła kamiennogórska „dwójka”.
Skład SP Lubawka: Nadia Andrzejczak, Zuzanna Bogusławska, Oliwia Chałupa, Aleksandra Kalińska, Jagoda Klag, Emilia Kwiatkowska, Maja Lamek, Julia Marciniak, Lena Matusik, Aleksandra Woźniak, opiekun – Danuta Mamak
Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
1. SP Lubawka – SP Krzeszów 3:1
2. SP Krzeszów – SP 2 Kam. Góra 1:5
3. SP Lubawka – SP Chełmsko Śląskie 4:1
4. SP Chełmsko Śląskie – SP Krzeszów 0:1
5. SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 1:3
6. SP 2 Kam. Góra – SP Chełmsko Śląskie 3:0
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Lubawka
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
4. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze