Reklama

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – unihokej dziewcząt – zawody powiatowe

Na hali sportowej przy szkole w Lubawce odbył się finał powiatowy w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje czterech szkół.

W turnieju grał każdy z każdym, każdy mecz trwał 2 x 8 min. Zwycięzca oraz wicemistrz awansowali do finału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się w Lubawce. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze, natomiast współorganizatorem Szkoła Podstawowa z Lubawki

W każdym meczu na boisku występowały cztery zawodniczki w polu oraz bramkarka.

Mistrzyniami powiatu zostały zawodniczki z Lubawki, drugie miejsce zajęła kamiennogórska „dwójka”.

Skład SP Lubawka: Nadia Andrzejczak, Zuzanna Bogusławska, Oliwia Chałupa, Aleksandra Kalińska, Jagoda Klag, Emilia Kwiatkowska, Maja Lamek, Julia Marciniak, Lena Matusik, Aleksandra Woźniak, opiekun – Danuta Mamak

Reklama

Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:

1.    SP Lubawka – SP Krzeszów                3:1
2.    SP Krzeszów – SP 2 Kam. Góra            1:5
3.    SP Lubawka – SP Chełmsko Śląskie            4:1
4.    SP Chełmsko Śląskie – SP Krzeszów        0:1
5.    SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka            1:3
6.    SP 2 Kam. Góra – SP Chełmsko Śląskie         3:0


Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa  Lubawka
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
4. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama