W Pisarzowicach, na hali sportowej przy Szkole Podstawowej rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W turnieju zagrały drużyny z czterech szkół Mecze rozgrywane były do dwóch setów wygranych, do 25 punktów.
Turniej wygrała Szkoła Podstawowa z Karpacza, która wywalczyła prawo gry w finale wojewódzkim. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry, trzecie „czwórka” z Bolesławca, czwarte szkoła z Pisarzowic.
Składy:
SP 1 Kamienna Góra: Kacper Filipiak, Maciej Gucwa, Ignacy Falkowski, Łukasz Olszak, Antoni Piech, Marcel Pietrzykowski, Igor Skoczylas, Jakub Skotarczak, Bartosz Wyszomirski, opiekun – Sławomir Skotarczak
SP Pisarzowice: Mikołaj Ciszek, Hubert Dul, Adam Gabryś, Jakub Potrawski, Szymon Skoczeń, Hubert Trela, Wiktor Winiarski, Ernest Zarzycki, Kacper Zawiłowicz, opiekun – Sebastian Rudny
Wyniki poszczególnych spotkań:
półfinały:
SP Pisarzowice – SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 4 Bolesławiec – SP Karpacz 0 : 2
Mecz o III miejsce:
SP Pisarzowice – SP 4 Bolesławiec 0 : 2
Mecz o I miejsce:
SP 1 Kam. Góra – SP Karpacz 1 : 2
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze