Wczoraj na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze rozegrany został półfinał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły 4 szkoły. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, do 2 setów wygranych setów, do 21 pkt.
Turniej wygrała drużyna Szkoły Podstawowej z Karpacza, drugie miejsce zajęła kamiennogórska „jedynka”. Obie szkoły wywalczyły awans do finału strefy. Kolejne miejsca zajęły reprezentacje SP3 Jelenia Góra oraz podstawówki z Gryfowa Śląskiego.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Gryfów Śl. – SP 3 Jelenia Góra 0 : 2
SP Karpacz – SP 1 Kamienna Góra 2 : 1
SP 3 Jelenia Góra – SP 1 Kam. Góra 0 : 2
SP Karpacz – SP Gryfów Śl. 2 : 0
SP 3 Jelenia Góra – SP Karpacz 0 : 2
SP Gryfów Śl.- SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
Skład SP 1 Kamienna Góra: Kacper Filipiak, Maciej Gucwa, Falkowski Ignacy, Łukasz Olszak, Antoni Piech, Marcel Pietrzykowski, Igor Skoczylas, Jakub Skotarczak, Bartosz Wyszomirski, opiekun – Sławomir Skotarczak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze