Drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry reprezentowała powiat kamiennogórski na finale strefy jeleniogórskiej w piłce koszykowej chłopców. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży.
Turniej rozegrany został w Jeleniej Górze. W półfinale kamiennogórska drużyna przegrała ze Szkołą Podstawową Cogito ze Zgorzelca. W meczu o trzecie miejsce kamiennogórska "dwójka" uległa Szkole Podstawowej nr 1 z Lubania.
Turniej wygrała i uzyskała prawo gry w finale wojewódzkim drużyna Szkoły Podstawowej nr 11 z Jeleniej Góry. Drugie miejsce zajęła SP Cogito ze Zgorzelca. Trzecie SP 1 z Lubania. Na czwartym miejscu turniej zakończyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.
Półfinały
SP 2 Kamienna Góra – SP Cogito Zgorzelec 14-37
SP 11 Jelenia Góra – SP 1 Lubań 51-9
Mecz o 3 miejsce
SP 2 Kamienna Góra – SP 1 Lubań 13-28
Finał
SP Cogito Zgorzelec – SP 11 Jelenia Góra 32-52
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze