Reklama

Drużyna SP 2 z Kamiennej Góry reprezentowała powiat kamiennogórski na finale strefy jeleniogórskiej w piłce koszykowej chłopców.

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry reprezentowała powiat kamiennogórski na finale strefy jeleniogórskiej w piłce koszykowej chłopców. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży.

Turniej rozegrany został w Jeleniej Górze. W półfinale kamiennogórska drużyna przegrała ze Szkołą Podstawową Cogito ze Zgorzelca. W meczu o trzecie miejsce kamiennogórska "dwójka" uległa Szkole Podstawowej nr 1 z Lubania.

Turniej wygrała i uzyskała prawo gry w finale wojewódzkim drużyna Szkoły Podstawowej nr 11 z Jeleniej Góry. Drugie miejsce zajęła SP Cogito ze Zgorzelca. Trzecie SP 1 z Lubania. Na czwartym miejscu turniej zakończyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.

Reklama

Półfinały
SP 2 Kamienna Góra – SP Cogito Zgorzelec 14-37
SP 11 Jelenia Góra – SP 1 Lubań 51-9
Mecz o 3 miejsce
SP 2 Kamienna Góra – SP 1 Lubań 13-28
Finał
SP Cogito Zgorzelec – SP 11 Jelenia Góra 32-52

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama