W hali sportowej przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze rozegrany został półfinał strefy jeleniogórskiej w piłce koszykowej dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach uczestniczyły reprezentacje trzech szkół. Wśród nich była Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry.
Półfinał wygrała Szkoła Podstawowa nr 10 z Jeleniej Góry (4 punkty). Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Podgórzyna (3 punkty), trzecie "jedynka" z Kamiennej Góry (2 punkty). Reprezentacje dwóch pierwszych szkół awansowały do finału strefy.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP 10 Jelenia Góra – SP Podgórzyn 47-16
SP 1 Kamienna Góra – SP 10 Jelenia Góra 4-56
SP Podgórzyn – SP 1 Kamienna Góra 45-18
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze