Reklama

Półfinał strefy jeleniogórskiej w piłce koszykowej dziewcząt, grała kamiennogórska "jedynka"

W hali sportowej przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze rozegrany został półfinał strefy jeleniogórskiej w piłce koszykowej dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach uczestniczyły reprezentacje trzech szkół. Wśród nich była Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry.

Półfinał wygrała Szkoła Podstawowa nr 10 z Jeleniej Góry (4 punkty). Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Podgórzyna (3 punkty), trzecie "jedynka" z Kamiennej Góry (2 punkty). Reprezentacje dwóch pierwszych szkół awansowały do finału strefy.

Reklama

Wyniki poszczególnych spotkań:
SP 10 Jelenia Góra – SP Podgórzyn 47-16
SP 1 Kamienna Góra – SP 10 Jelenia Góra 4-56
SP Podgórzyn – SP 1 Kamienna Góra 45-18
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama