Reklama

Półfinał strefy jeleniogórskiej w koszykówce chłopców - wyniki, drużyny,

We wtorek (19 grudnia) w Jeleniej Górze rozegrany został półfinał strefy jeleniogórskiej w koszykówce chłopców. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach grała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.

Turniej wygrałą Szkoła POdstawowa nr 11 z Jeleniej Góry. Kamiennogórska "dwójka" zajęła drugie miejsce. Podstawówka z Rębiszowa była trzecia, a z Podgórzyna czwarta.

SP 2 Kamienna Góra – SP  Rębiszów 19 - 8
SP 11 Jelenia Góra – SP  Podgórzyn 44 - 8
SP Rębiszów – SP  Podgórzyn 16 - 10
SP 2 Kamienna Góra – SP 11 Jelenia Góra 6 - 35
SP 11 Jelenia Góra – SP Rębiszów 28 - 17
SP Po dgórzyn – SP 2 Kamienna Góra 11 - 14

Reklama


 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama