We wtorek (19 grudnia) w Jeleniej Górze rozegrany został półfinał strefy jeleniogórskiej w koszykówce chłopców. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach grała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.
Turniej wygrałą Szkoła POdstawowa nr 11 z Jeleniej Góry. Kamiennogórska "dwójka" zajęła drugie miejsce. Podstawówka z Rębiszowa była trzecia, a z Podgórzyna czwarta.
SP 2 Kamienna Góra – SP Rębiszów 19 - 8
SP 11 Jelenia Góra – SP Podgórzyn 44 - 8
SP Rębiszów – SP Podgórzyn 16 - 10
SP 2 Kamienna Góra – SP 11 Jelenia Góra 6 - 35
SP 11 Jelenia Góra – SP Rębiszów 28 - 17
SP Po dgórzyn – SP 2 Kamienna Góra 11 - 14
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze