Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły dziewczęta i chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze oraz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze. W obydwu kategoriach zwyciężyła SP 1 Kamienna Góra wygrywając swoje mecze po 2:0.
Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców obie szkoły uzyskały awans do zawodów powiatowych.
Źródło: SZS Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze