Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatowy w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje czterech szkół. Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym.
Mistrzem powiatu została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry w składzie: Adrian Bręśkiewicz, Ksawery Czapla, Maciej Fułat, Kajetan Kożuch, Kacper Matusik, Ernest Nowak, Filip Ogorzałek, Tomasz Przychocki, Oliwier Roszkowiak, Seweryn Zioła, opiekun – Marcin Trela. Mistrzowie powiatu mają prawo gry w zawodach strefy jeleniogórskiej.
Drugie miejsce zajęła reprezentacja szkoły z Krzeszowa, trzecie chłopcy ze szkoły w Lubawce, a czwarte reprezentacja „jedynki” z Kamiennej Góry.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze