Reklama

Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej

Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatowy w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje czterech szkół. Zawody rozegrane zostały system każdy z każdym.

Mistrzem powiatu została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry w składzie: Adrian Bręśkiewicz, Ksawery Czapla, Maciej Fułat, Kajetan Kożuch, Kacper Matusik, Ernest Nowak, Filip Ogorzałek, Tomasz Przychocki, Oliwier Roszkowiak, Seweryn Zioła, opiekun – Marcin Trela. Mistrzowie powiatu mają prawo gry w zawodach strefy jeleniogórskiej.

Drugie miejsce zajęła reprezentacja szkoły z Krzeszowa, trzecie chłopcy ze szkoły w Lubawce, a czwarte reprezentacja „jedynki” z Kamiennej Góry.

Wyniki poszczególnych spotkań:

  • Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Lubawka 23 - 2
  • Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Krzeszów 25 - 9
  • Szkoła Podstawowa Lubawka – Szkoła Podstawowa Krzeszów 6 - 10
  • Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra 4 - 19
  • Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Lubawka     8 - 10
  • Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Krzeszów 19 : 7
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama