Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatowy w piłce koszykowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny. Zagrały systemem każdy z każdym.
Mistrzem powiatu została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Drugie miejsce zajęła kamiennogórska „dwójka”, trzecie szkołą z Lubawki, a czwarte reprezentacja szkoły z Krzeszowa.
Mistrzowie powiatu mają prawo gry w mistrzostwach strefy jeleniogórskiej.
Wyniki poszczególnych Szkoła Podstawowaotkań:
Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Lubawka 16 - 10
Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Krzeszów 28 - 4
Szkoła Podstawowa Lubawka – Szkoła Podstawowa Krzeszów 28 - 24
Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra 18 - 8
Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Lubawka 32 - 16
Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Krzeszów 42 : 8
Skład Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra: Inez Chmielewska, Olivia Klimek, Hanna Kunda, Magdalena Lema, Antonina Olszak, Zofia Sawicka, Matylda Wróbel, opiekun – Marta Malich
Organizatorem zawodów był MOS Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze