Reklama

Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej

Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatowy w piłce koszykowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny. Zagrały systemem każdy z każdym. 

Mistrzem powiatu została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Drugie miejsce zajęła kamiennogórska „dwójka”, trzecie szkołą z Lubawki, a czwarte reprezentacja szkoły z Krzeszowa.

Mistrzowie powiatu mają prawo gry w mistrzostwach strefy jeleniogórskiej.

Wyniki poszczególnych Szkoła Podstawowaotkań:
Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Lubawka 16 - 10
Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Krzeszów 28 - 4
Szkoła Podstawowa Lubawka – Szkoła Podstawowa Krzeszów 28 - 24
Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra 18 - 8
Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Lubawka 32 - 16
Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra – Szkoła Podstawowa Krzeszów 42 : 8

Reklama

Skład Szkoła Podstawowa 1 Kamienna Góra: Inez Chmielewska, Olivia Klimek, Hanna Kunda, Magdalena Lema, Antonina Olszak, Zofia Sawicka, Matylda Wróbel,  opiekun – Marta Malich

Organizatorem zawodów był MOS Kamienna Góra.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama