W piątek na hali sportowej przy szkole w Lubawce siedem drużyn walczyło o mistrzostwo województwa w unihokeju. Turniej rozpoczął się od fazy grupowej. Do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.
Mistrzami województwa zostali chłopcy reprezentujący Szkołę Podstawową w Budziszowie Wielkim. Drugie miejsce zajęła drużyna ze szkoły w Krzeszowie, trzeci gospodarze turnieju uczniowie z Lubawki. Czwarte miejsce wywalczyła szkoła z Chobienia. Miejsca 5-6 zajęły szkoły z Dobroszyc i Kiełczowa, a miejsce siódme szkoła z Piławy Dolnej.
Mistrzowie województwa zagrają w Mistrzostwach Polski.
Wyniki poszczególnych spotkań:
grupa 1
SP Budziszów – SP Krzeszów 1:1
SP Piława Dolna – SP Kiełczów 1:4
SP Piława Dolna – SP Krzeszów 0:2
SP Kiełczów – SP Budziszów 0:0
SP Piława Dolna – SP Budziszów 0:2
SP Krzeszów – SP Kiełczów 2:0
grupa 2
SP Lubawka – SP Budziszów Wielki 0:0
SP Budziszów Wielki – SP 9 Wrocław 0:0
SP Lubawka – SP 9 Wrocław 1:2
Półfinały.
SP Lubawka – SP Budziszów Wielki 1:1 karne 1:2
SP Krzeszów– SP Chobienia 2:0
Mecz o III miejsce
SP Lubawka – SP Chobienia 1:0
Mecz o I miejsce
SP Krzeszów – SP Budziszów Wielki 1:2
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze