Reklama

Mistrzowie województwa w unihokeju - SP Budziszów Wielki. Wyniki turnieju i awans do Mistrzostw Polski.

W piątek na hali sportowej przy szkole w Lubawce siedem drużyn walczyło o mistrzostwo województwa w unihokeju. Turniej rozpoczął się od fazy grupowej. Do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

 

Mistrzami województwa zostali chłopcy reprezentujący Szkołę Podstawową w Budziszowie Wielkim. Drugie miejsce zajęła drużyna ze szkoły w Krzeszowie, trzeci gospodarze turnieju uczniowie z Lubawki. Czwarte miejsce wywalczyła szkoła z Chobienia. Miejsca 5-6 zajęły szkoły z Dobroszyc i Kiełczowa, a miejsce siódme szkoła z Piławy Dolnej.

Reklama

Mistrzowie województwa zagrają w Mistrzostwach Polski.

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

grupa 1

SP Budziszów – SP Krzeszów 1:1

SP  Piława Dolna – SP Kiełczów 1:4

SP Piława Dolna – SP Krzeszów 0:2

SP Kiełczów – SP Budziszów 0:0

SP Piława Dolna – SP Budziszów 0:2

SP Krzeszów – SP Kiełczów 2:0

 

grupa 2

 

SP Lubawka – SP Budziszów Wielki 0:0

SP Budziszów Wielki – SP 9 Wrocław 0:0

SP Lubawka – SP 9 Wrocław 1:2

 

Półfinały.

SP Lubawka – SP Budziszów Wielki 1:1 karne 1:2

SP Krzeszów– SP Chobienia 2:0

 

Mecz o III miejsce

SP Lubawka – SP Chobienia 1:0

Reklama

 

Mecz o I miejsce

SP Krzeszów – SP Budziszów Wielki 1:2

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama