Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zorganizował finał strefy jeleniogórskiej w unihokeju chłopców ze szkół podstawowych. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W turnieju zagrały reprezentacje trzech szkół, każdy mecz trwał 2 x 8 minut.
Mistrzami strefy zostali uczniowie Szkoły Podstawowej w Lubawce, drugie miejsce zajęła reprezentacja szkoły w Krzeszowie, a trzecie drużyna z podstawówki w Karpaczu. Dwie najlepsze drużyny, a więc reprezentacje szkół w Lubawce i Krzeszowie, wywalczyły prawo gry w finale dolnośląskim.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Skład SP Lubawka: Krzysztof Bestling, Oliwier Burczak, Marcel Gierczakowski, Oliwier Dumana, Gracjan Fryzowicz, Wiktor Korkuć, Bartłomiej Kostrubiec, Szymon Laskowski, Jakub Tilgen, Filip Topolski, Dawid Wedłowski, opiekun – Tomasz Jurczak
Skład SP Krzeszów: Grzegorz Baran, Tymon Czuba, Tomasz Koszkul, Bartosz Łojko, Eryk Łojko, Tobiasz Majewski, Franciszek Niciejewski, Karol Olszański, Daniel Pasiut, opiekun – Paweł Szwaja
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze