Reklama

Finał unihokeja w powiecie kamiennogórskim

Reprezentacje trzech szkół podstawowych z terenu powiatu kamiennogórskiego zagrały w finale powiatowym unihokeja. Turniej zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zawody odbyły się na hali przy szkole w Lubawce. Każdy mecz trwał 2x8 minut. Mistrz i wicemistrz powiatu wywalczyli awans do finału strefy jeleniogórskiej.

Turniej wygrały gospodynie, reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Lubawce w składzie: Nadia Andrzejczak, Anastazja Boroń, Justyna Cepielik, Amelia Charęza, Hanna Dereń, Jagoda Klag, Amelia Ksepko, Lena Matusik, Amelia Minałto, opiekun – Iwona Dereń. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach. Na najniższym stopniu podium stanęły dziewczęta ze szkoły w Krzeszowie.

Reklama

Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:

SP Lubawka – SP Krzeszów                                     7:0

SP Krzeszów – SP Pisarzowice                                0:0

SP Lubawka – SP Pisarzowice                                 4:0

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama