Reprezentacje trzech szkół podstawowych z terenu powiatu kamiennogórskiego zagrały w finale powiatowym unihokeja. Turniej zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zawody odbyły się na hali przy szkole w Lubawce. Każdy mecz trwał 2x8 minut. Mistrz i wicemistrz powiatu wywalczyli awans do finału strefy jeleniogórskiej.
Turniej wygrały gospodynie, reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Lubawce w składzie: Nadia Andrzejczak, Anastazja Boroń, Justyna Cepielik, Amelia Charęza, Hanna Dereń, Jagoda Klag, Amelia Ksepko, Lena Matusik, Amelia Minałto, opiekun – Iwona Dereń. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach. Na najniższym stopniu podium stanęły dziewczęta ze szkoły w Krzeszowie.
Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
SP Lubawka – SP Krzeszów 7:0
SP Krzeszów – SP Pisarzowice 0:0
SP Lubawka – SP Pisarzowice 4:0
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze