Reklama

Unihokej w powiecie kamiennogórskim - uczniowie szkół podstawowych walczą w mistrzostwach.

Uczniowie szkól podstawowych z terenu powiatu kamiennogórskiego walczyli w powiatowych zawodach w unihokeju. Rywalizacja była częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Mistrzowie powiatu zagrają finale strefy jeleniogórskiej.

Zawody zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze. Zawodnicy rywalizowali na hali sportowej przy szkole w Lubawce. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje czterech szkół. Każdy mecz trwał 2 x 6 minut.

Mistrzem powiatu została reprezentacja Szkoły Podstawowej w Krzeszowie w składzie: Tymon Czuba, Tomasz Koszkul, Bartosz Łojko, Eryk Łojko, Tobiasz Majewski, Franciszek Niciejewski, Karol Olszański, Daniel Pasiut, Miłosz Piechota opiekun – Paweł Szwaja.

Reklama

Drugie miejsce zajęła reprezentacja kamiennogórskiej „jedynki”, trzecie szkoła z Lubawki, a czwarte podstawówka z Pisarzowic.

Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
SP Lubawka – SP Krzeszów 1:1
SP 1 Kam. Góra – SP Pisarzowice 1:1
SP Krzeszów – SP Pisarzowice 3:0
SP Lubawka – SP Pisarzowice 3:0
SP Lubawka – SP 1 Kam. Góra 0:1
SP Krzeszów – SP 1 Kam. Góra 3:0

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama