Uczniowie szkól podstawowych z terenu powiatu kamiennogórskiego walczyli w powiatowych zawodach w unihokeju. Rywalizacja była częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Mistrzowie powiatu zagrają finale strefy jeleniogórskiej.
Zawody zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze. Zawodnicy rywalizowali na hali sportowej przy szkole w Lubawce. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje czterech szkół. Każdy mecz trwał 2 x 6 minut.
Mistrzem powiatu została reprezentacja Szkoły Podstawowej w Krzeszowie w składzie: Tymon Czuba, Tomasz Koszkul, Bartosz Łojko, Eryk Łojko, Tobiasz Majewski, Franciszek Niciejewski, Karol Olszański, Daniel Pasiut, Miłosz Piechota opiekun – Paweł Szwaja.
Drugie miejsce zajęła reprezentacja kamiennogórskiej „jedynki”, trzecie szkoła z Lubawki, a czwarte podstawówka z Pisarzowic.
Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
SP Lubawka – SP Krzeszów 1:1
SP 1 Kam. Góra – SP Pisarzowice 1:1
SP Krzeszów – SP Pisarzowice 3:0
SP Lubawka – SP Pisarzowice 3:0
SP Lubawka – SP 1 Kam. Góra 0:1
SP Krzeszów – SP 1 Kam. Góra 3:0
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze