Siedem drużyn walczyło w finale dolnośląskim rozgrywek unihokeja dziewcząt. Zawody w hali szkoły w Lubawce zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Szkoła Podstawowaortowy. Zawody były częścią cyklu Igrzyska Dzieci.
Turniej rozpoczął się od rozgrywek w dwóch grupach systemem każdy z każdym. Po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów Każdy mecz trwał 10 minut.
Turniej wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Łozinie. Drugie miejsce zajęła reprezentacja placówki z Budziszowa Wielkiego, a trzecie z Piławy Dolnej. Czwarte miejsce zajęła „dziewiątka” z Wrocławia. Drużyna z Lubawki zajęła piąte miejsce, kamiennogórska „dwójka” była szósta. Szkoła z Chobienia zakończyła rywalizację na siódmym miejscu. Zwycięzcy turnieju zagrają w zawodach ogólnopolskich.
Wyniki poszczególnych Szkoła Podstawowaotkań:
grupa 1
grupa 2
Półfinały.
Mecz o V miejsce
Mecz o III miejsce
Mecz o I miejsce
Składy drużyn reprezentujących powiat kamiennogórski
Szkoła Podstawowa Lubawka: Kaja Bąk, Zuzia Bogusławska, Natasza Burghardt, Oliwia Chałupa, Kinga Głód, Aleksandra Kalińska, Maja Lamek, Lena Rysz, Laura Wąsowska, opiekun – Danuta Mamak
Szkoła Podstawowa 2 Kamienna Góra: Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Hanna Cebula, Maja Górecka, Małgorzata Karpowicz, Lena Skoczeń, Weronika Suska, Lena Ziętara, opiekun – Adam Nowak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze