Drużyny z czterech szkół rywalizowały w finale strefy jeleniogórskiej w unihokeju chłopców. Całe podium zajęły drużyny z powiatu kamiennogórskiego.
Zawody zorganizowane zostały na hali szkoły w Lubawce. Każdy mecz trwał 2x6 minut.
Mistrzami strefy zostali chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie. Drugie miejsce zajęła reprezentacja kamiennogórskiej „jedynki”, a trzecie szkoły z Lubawki. Poza podium znalazła się drużyna ze Szkoły Podstawowej Cogito ze Zgorzelca.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Lubawka – SP 1 Kamienna Góra 0:1
SP Zgorzelec – SP Krzeszów 1:4
SP Zgorzelec – SP 1 Kamienna Góra 1:5
SP Krzeszów – SP Lubawka 2:1
SP Krzeszów – SP 1 Kamienna Góra 3:0
SP Zgorzelec – SP Lubawka 1:3
Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry oraz szkoła z Krzeszowa wywalczyły awans do finału dolnośląskiego.
Skład SP 1 Kamienna Góra: Olaf Bieńkowski, Franciszek Falkowski, Tomasz Kaczmarczyk, Grzegorz Ruchałą, Antoni Sromek, Kacper Sucheta, Dominik Szampra, Eryk Wiśniewski, Wojtkiewicz Aleksander – opiekun – Kornel Łukasik
Skład SP Krzeszów: Michał Dubiel, Marcel Maziakowski, Dawid Mika, Krystian Narwid, Jakub Pawlik, Adam Podwika, Samir Rzeszutek, Filip Sierek, Filip Zieliński, opiekun – Paweł Szwaja
Zawody zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze