Reklama

Igrzyska Dzieci – piłka nożna dziewcząt – finał powiatowy

Na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej. Była to rywalizacja dziewcząt w Igrzyskach Dzieci. 

W zawodach udział wzięły reprezentacje czterech szkół. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Czas gry 2 x 10 min. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, przy pomocy Miejskiego Centrum Kultury Fizycznej.

Turniej wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Oprócz tytułu mistrza powiatu drużyna wywalczyła prawo gry w finale strefy jeleniogórskiej.

Reklama

Wyniki poszczególnych spotkań:

1.    SP Krzeszów – SP Miszkowice 8 : 1 
2.    SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 2 : 2 
3.    SP Miszkowice – SP Lubawka 1 : 3
4.    SP 2 Kam. Góra – SP Krzeszów 3 : 1
5.    SP Krzeszów – SP Lubawka 1 : 4
6.    SP 2 Kam. Góra – SP Miszkowice 6 : 0    

Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Lubawka
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
4. Szkoła Podstawowa Miszkowice

Skład SP 2 Kamienna Góra: Nikola Gwiżdż, Julia Jach, Gabriela Juszczak, Hanna Kobyłko, Liwia Mrówka, Liwia Obrzud, Blanka Sergiel, Milena Sikora, Natalia Wąchała, opiekun – Adam Nowak
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama