Na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrany został finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej. Była to rywalizacja dziewcząt w Igrzyskach Dzieci.
W zawodach udział wzięły reprezentacje czterech szkół. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Czas gry 2 x 10 min. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, przy pomocy Miejskiego Centrum Kultury Fizycznej.
Turniej wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Oprócz tytułu mistrza powiatu drużyna wywalczyła prawo gry w finale strefy jeleniogórskiej.
Wyniki poszczególnych spotkań:
1. SP Krzeszów – SP Miszkowice 8 : 1
2. SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 2 : 2
3. SP Miszkowice – SP Lubawka 1 : 3
4. SP 2 Kam. Góra – SP Krzeszów 3 : 1
5. SP Krzeszów – SP Lubawka 1 : 4
6. SP 2 Kam. Góra – SP Miszkowice 6 : 0
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Lubawka
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów
4. Szkoła Podstawowa Miszkowice
Skład SP 2 Kamienna Góra: Nikola Gwiżdż, Julia Jach, Gabriela Juszczak, Hanna Kobyłko, Liwia Mrówka, Liwia Obrzud, Blanka Sergiel, Milena Sikora, Natalia Wąchała, opiekun – Adam Nowak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze