Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce ręcznej w kategorii dziewcząt w Igrzyskach Dzieci. Zostały rozegrane cztery spotkania. Dwa półfinałowe, mecz o miejsce trzecie oraz miejsce pierwsze.
Turniej wygrała szkoła z Mirska, która uzyskała prawo gry w finale dolnośląskim. Drugie miejsce zajęła kamiennogórska „dwójka”.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Półfinały:
SP 2 Kam. Góra – SP 2 Zgorzelec 18:1 (8:1)
SP Mirsk – SP 1 Bolesławiec 13:1 (5:1)
Mecz o III miejsce:
SP 1 Bolesławiec – SP 2 Zgorzelec 11:6 (7:4)
Mecz o I miejsce:
SP Mirsk – SP 2 Kamienna Góra 11:6 (6:2)
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa im. Osadników Ziemi Mirskiej w Mirsku
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu
4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Zgorzelcu
Skład SP 2 Kamienna Góra: Konstancja Adamczyk, Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Emilia Borowska, Hanna Cebula, Maja Górecka, Felicja Jędrzejek, Gabriela Juszczak, Małgorzata Karpowicz, Tamara Pokrzywa, Blanka Sergiel, Weronika Suska, Hanna Tobiasz, Nadia Urbańska, Lena Ziętara, opiekun – Daniel Gontko
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze