Reklama

Półfinał strefy jeleniogórskiej piłki ręcznej dziewcząt

Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został półfinał strefy jeleniogórskiej w piłce ręcznej w kategorii dziewcząt. Zawody były częścią Igrzyska Dzieci. 

Turniej wygrały zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, które awansowały do finału strefy. Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca podstawówkę z Mirska, trzecia była drużyna ze szkoły w Mysłakowicach.

Wyniki poszczególnych spotkań:
SP 2 Kam. Góra – SP Mysłakowice 16:1 (11:1)
SP Mirsk – SP Mysłakowice 12:2 (5:1)
SP 2 Kam. Góra– SP Mirsk 6:4  (2:2)

Reklama

Składy SP 2 Kamienna Góra: Konstancja Adamczyk, Laura Bandyk, Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz, Emilia Borowska, Hanna Cebula, Maja Górecka, Felicja Jędrzejek, Gabriela Juszczak, Małgorzata Karpowicz, Tamara Pokrzywa, Blanka Sergiel, Weronika Suska, Hanna Tobiasz, Nadia Urbańska, Lena Ziętara, opiekun – Daniel Gontko

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: MOS Kamienna Góra Aktualizacja: 26/03/2024 14:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama