Na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w koszykówce chłopców. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje trzech szkół.
Zawody toczyły się system gry każdy z każdym. Mecz trwał 4 x 6 minut.
Mistrzostwa wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze w składzie: Marcel Cyl, Wojciech Czaja, Kacper Darłak, Jan Garlicki, Szymon Herman, Dominik Knap, Marcel Mitro, Filip Mizieliński, Filip Papierz, Mikołaj Sobierajski, Michał Szymonowicz, opiekun – Marcin Trela.
Mistrzowie powiatu mają prawo gry w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Wyniki:
SP Krzeszów – SP Chełmsko Śląskie 12 : 4
SP 2 Kam. Góra – SP Chełmsko Śląskie 14 : 6
SP 2 Kam. Góra – SP Krzeszów 18 : 8
Klasyfikacja końcowa
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów
3. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze