Reklama

Igrzyska Dzieci – koszykówka dziewcząt – finał powiatowy

Na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze  odbyły się zawody powiatowe w koszykówce dziewcząt. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny.
Zawody toczyły się system gry każdy z każdym. Mecz trwał 4 x 6 minut.
Mistrzyniami powiatu zostały reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Drużyna zagra w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Skład SP 2 Kamienna Góra: Emilia Borowska, Eliza Dzierzbińska, Julia Jach, Felicja Jędrzejek, Gabriela Juszczak, Małgorzata Karpowicz, Kamila Krawiec, Lena Majerska, Zuzanna Matusik, Liwia Obrzud, Blanka Sergiel, Milena Sikora, opiekun – Adam Nowak

Wyniki:
SP Pisarzowice  – SP Lubawka 2 : 18
SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 16 : 14
SP 2 Kam. Góra – SP Pisarzowice 38 : 2

Reklama

Klasyfikacja końcowa
1.     Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2.    Szkoła Podstawowa Lubawka
3.    Szkoła Podstawowa Pisarzowice

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama