Na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w koszykówce dziewcząt. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny.
Zawody toczyły się system gry każdy z każdym. Mecz trwał 4 x 6 minut.
Mistrzyniami powiatu zostały reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Drużyna zagra w półfinale strefy jeleniogórskiej.
Skład SP 2 Kamienna Góra: Emilia Borowska, Eliza Dzierzbińska, Julia Jach, Felicja Jędrzejek, Gabriela Juszczak, Małgorzata Karpowicz, Kamila Krawiec, Lena Majerska, Zuzanna Matusik, Liwia Obrzud, Blanka Sergiel, Milena Sikora, opiekun – Adam Nowak
Wyniki:
SP Pisarzowice – SP Lubawka 2 : 18
SP 2 Kam. Góra – SP Lubawka 16 : 14
SP 2 Kam. Góra – SP Pisarzowice 38 : 2
Klasyfikacja końcowa
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Lubawka
3. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze