Reprezentacje sześciu szkół walczyły o tytuł mistrza powiatu w Igrzyskach Dzieci w koszykówce 3x3 chłopców.
Turniej rozpoczęła faza grupowa. W każdej walczyły trzy drużyny. Po dwie najlepsze awansowały do półfinałów.
Mistrzem powiatu została reprezentacja Szkoły Podstawowej w Ptaszkowie. Drugie miejsce zajęła kamiennogórska „jedynka”, a trzecie szkoła z Krzeszowa. Miejsce czwarte wywalczyła reprezentacja szkoły w Marciszowie. Na miejscach 5-6 sklasyfikowane zostały podstawówki z Pisarzowic i kamiennogórska „dwójka”.
Skład SP Ptaszków: Alan Dziaduch, Szymon Kościcki, Szymon Sroka, Michał Ziółkowski, opiekun – Justyna Sowińska
Wyniki:
Grupa 1
Grupa 2
Półfinały :
Mecz o III miejsce :
Mecz o I miejsce
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze