Na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Bolesławcu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej chłopców ze szkół podstawowych. Zawody były częścią Igrzysk Dzieci.
W turnieju grała reprezentacja szkoły z Pisarzowic pod opieką Bartłomieja Łukasika. W rozgrywkach grupowych chłopcy z Pisarzowic przegrali 1:2 (0:1) z SP1 Bolesławiec, 0:2 (0:0) z SP11 Jelenia Góra oraz zremisowali 3:3 (1:2) z SP1 Gryfów Śląski. Takie wyniki dały reprezentacji szkoły z Pisarzowic miejsce 5, 6 w całym turnieju.
Mistrzem strefy została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 z Jeleniej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze