Reklama

Finał strefy jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w piłce nożnej chłopców na Orliku SP1 Bolesławiec

Na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Bolesławcu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej chłopców ze szkół podstawowych. Zawody były częścią Igrzysk Dzieci.

W turnieju grała reprezentacja szkoły z Pisarzowic pod opieką Bartłomieja Łukasika. W rozgrywkach grupowych chłopcy z Pisarzowic przegrali 1:2 (0:1) z SP1 Bolesławiec, 0:2 (0:0) z SP11 Jelenia Góra oraz zremisowali 3:3 (1:2) z SP1 Gryfów Śląski. Takie wyniki dały reprezentacji szkoły z Pisarzowic miejsce 5, 6 w całym turnieju.

Reklama

Mistrzem strefy została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 z Jeleniej Góry.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: MOS Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama