Reklama

I za czym ta kolejka w LO?

Premiera nowego przedstawienia Zespołu Teatralnego LO odbyła się w piątek (31 marca) w auli kamiennogórskiego liceum.


Przy pełnej sali młodzi aktorzy pokazali refleksyjną opowieść opartą o prace Mariana Wiekiery. „Za czym kolejka ta stoi” to osiem etiud zainspirowanych poliptykiem malowanym od lat przez kamiennogórskiego artystę. W scenariuszu przygotowanym przy współpracy całego zespołu znalazły się teksty znanych poetów i polskich tekściarzy. Spektakl przeplatany pięknymi interpretacjami piosenek zachwycał i wzruszał. Praca zespołu została sowicie nagrodzona oklaskami przez bardzo licznie zgromadzoną publiczność.

Reklama

Zespół od lat prowadzi Jacek Bruździak – reżyser spektaklu. Oprawa muzyczna to praca Marka Dańczaka od lat związanego z formacją. Przygotowanie spektaklu wymagało jednak pracy wielu osób, za co dziękowała młodzież oraz Jacek Brużdziak.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama