Premiera nowego przedstawienia Zespołu Teatralnego LO odbyła się w piątek (31 marca) w auli kamiennogórskiego liceum.
Przy pełnej sali młodzi aktorzy pokazali refleksyjną opowieść opartą o prace Mariana Wiekiery. „Za czym kolejka ta stoi” to osiem etiud zainspirowanych poliptykiem malowanym od lat przez kamiennogórskiego artystę. W scenariuszu przygotowanym przy współpracy całego zespołu znalazły się teksty znanych poetów i polskich tekściarzy. Spektakl przeplatany pięknymi interpretacjami piosenek zachwycał i wzruszał. Praca zespołu została sowicie nagrodzona oklaskami przez bardzo licznie zgromadzoną publiczność.

Zespół od lat prowadzi Jacek Bruździak – reżyser spektaklu. Oprawa muzyczna to praca Marka Dańczaka od lat związanego z formacją. Przygotowanie spektaklu wymagało jednak pracy wielu osób, za co dziękowała młodzież oraz Jacek Brużdziak.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze