Stowarzyszenie Moto-Weteran Wałbrzych pragnie donieść, że w dniach 9-11 sierpnia 2013 roku, będzie organizatorem I Rajdu Pojazdów Zabytkowych po Ziemi Wałbrzyskiej. Impreza ta, odmiennie od Pikniku Weterana, będzie opierała się na zasadach rajdu z wykorzystaniem itinerera.
Na uczestników czekać będzie 80-kilometrowa trasa wśród malowniczych rejonów Ziemi Wałbrzyskiej oraz baza noclegowa w Rzeczce (koło Walimia).
Program rajdu:
Piątek (9.08)
16.00-21.00 - Przyjmowanie uczestników w bazie rajdu (Gościniec Korona 58-320 Walim,Rzeczka 36 E)
18:00 - Poczęstunek na biesiadzie
Sobota (10.08)
8:30 - Odprawa zawodników
9:00 - Start pierwszej załogi
10:00-11:00 - Poczęstunek na trasie
12:00 - Konkurs Elegancji na wałbrzyskim rynku
12:00-13:30- Zwiedzanie wałbrzyskiego muzeum
13:45 - Ogłoszenie wyników konkursu elegancji
14:00 - Start pierwszej załogi do drugiego etapu
14.15 - Posiłek z kuchni polowej i zwiedzanie warsztatów oldtimerowskich
15.00 - Konkurs Elegancji w Szczawnie Zdroju,zwiedzanie parku, picie wody mineralnej z czterech szczawieńskich źródeł
17.00 - Start pierwszej załogi do trzeciego etapu i powrót do bazy rajdu
20.00 - Wieczór Komandorski
Niedziela (11.08)
9.15 - Wyjazd z bazy do zamku Książ i zwiedzanie
więcej na http://www.moto-weteran.walbrzych.pl/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze