W środę (24 lipca) Wiktoria i Weronika Przemyślak wystartowały w I Biegu Śniadaniowym w Sianożętach.
Trasa biegu o długości 5 km wyznaczona była po plaży. Zawodniczki SMS Szklarska Poręba, wychowanki trenera Artura Bodzka z MUKN "Pod Stróżą", wystartowały w ramach przygotowań do sezonu biathlonowego.
W biegu wystartowało 70 zawodników, w tym 15 kobiet. Wiktoria była 5, a Weronika 6.
źródło: czas-start24.pl, fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze