Dzisiaj (niedziela, 11 listopada) w południe na lubawskim rynku zabrzmiał hymn Polski.
Mieszkańcy spotkali się przed ratuszem. Zaśpiewali hymn przy akompaniamencie orkiestry dętej. Przed wejściem do ratusza rozciągnięta została dziesięciometrowa flaga Polski, przytrzymywana przez mieszkańców.
Po hymnie orkiestra wykonała wiązankę utworów patriotycznych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze